Primacol

Krawiec/krawcowa – Białystok

Oferuję

Oferujesz czy poszukujesz?: Oferuję

Miasto: Białystok

Osoba kontaktowa: Agata

Adres e-mail: rekrutacja@aterima.pl

Opublikowane:

Ogłoszenie wygasa za: Ogłoszenie wygasło

Identyfikator ogłoszenia: 188525692d1b87c8

Opis ogłoszenia:

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy – Białystok
Numer referencyjny: KK/BIA/10/13

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku krawca/krawcowej – mile widziane krawiectwo ciężkie
- dokładność i zdolności manualne
- bardzo wysoka precyzja

Obowiązki:
- umiejętność obsługi maszyn szwalniczych
- umiejętność przygotowywania i wykańczania wyrobów tekstylnych
- ręczne krojenie i szycie elementów dekoracyjnych z norek (dywany, poduszki)

Oferujemy:
- zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- praca na jedną zmianę w godzinach: 6:00 – 14:00

Jeżeli interesuje Cię ta oferta, prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@aterima.pl
W temacie wiadomości koniecznie wpisz nr referencyjny stanowiska: KK/BIA/10/13

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!
Uprzejmie informujemy, że rozpatrujemy tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności. Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu.

Prosimy o dopisanie w aplikacjach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Brak Tagów

Jak nawiązać kontakt z ogłoszeniodawcą?

1. Zadzwoń na numer podany w ogłoszeniu.
2. Skorzystaj z formularza kontaktowego.
3. Napisz na gadu lub zadzwoń przez skype.